رکوردها جزو مسائلی هستند که ورزشکاران مدام سعی بر جا به جا کردن آن ها دارند و این موضوع همیشه مورد توجه دوستداران ورزش نیز قرار می گیرد. در این مقاله در مورد رکورد سرعت توپ در ورزش های مختلف با شما صحبت کنیم.

اگر علاقمند به دانستن بیشتر درباره ورزش های راکتی هستید می توانید مقاله آن را مطالعه فرمایید و با این ورزش ها آشنا شوید.

بدمینتون

رکورد جهانی سرعت توپ در بدمینتون در اختیار Tan Boon Hoeng از مالزی است که در سال 2013 موفق به ثبت آن با سرعت 493 کیلومتر در ساعت شد.

رکورد سرعت توپ در بدمینتون

رکورد سرعت توپ در ورزش تنیس

تنیسور استرالیایی Samuel Groth توانسته است تا به امروز سریعترین سرویس در تنیس را ثبت کند. رکورد او 263 کیلومتر در ساعت ( 163.4 مایل در ساعت) است که در گینس ثبت شده است.

Samuel Groth رکورد سرعت توپ تنیس

پینگ پنگ

سریعترین سرعتی که توسط توپ پینگ پنگ به دست آمده توسط Mike Aesoph از کشور آمریکا و ایالت پنسیلوانیا در 20 نوامبر 2020 با سرعت 976.56 متر بر ثانیه (2184.50 مایل در ساعت) است.

این رکورد در سایت Guinnes ثبت شده است !

در پینگ پینگ سرعت توپ چقدر است

رکورد سرعت توپ در ورزش فوتبال

Ronny Heberson فوتبالیست سابق برزیل توانست در دقیقه 88 یک بازی با سرعت 131 مایل به توپ ضربه زده و بیشترین سرعت را ثبت کند.

سرعت توپ در فوتبال

راگبی

سریعترین پرتاب یک توپ راگبی 48.0 مایل در ساعت (77.25 کیلومتر در ساعت) بود و توسط Joe Simpson از کشور بریتانیا ، بازیکن راگبی حرفه ای لوس لندن ، در رویدادی که توسط EMC (انگلستان و ایرلند) در لندن ، در 14 آوریل 2011 انگلستان برگزار شد ، صورت گرفت.

رکورد سرعت توپ راگبی

والیبال

این رکورد در اختیار Leo Demolishes با سرعت 135.6 کیلومتر بر ساعت است که رکورد قبلی در اختیار Ivan Zaytsev از کشور ایتالیا با سرعت 134 کیلومتر بر ساعت در سال 2018 بوده است.

رکورد سرعت توپ در ورزش های مختلف یکی از جذابترین موضوعاتی است که افراد دوست دارند همیشه درباره آن بدانند. امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

به این مقاله چه امتیازی می دهید ؟
3.2/5 - (39 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *