در این مطلب شما را با بهترین راکت های پدل آشنا کرده و 5 تا از بهترین و محبوب ترین ها را نزد شما معرفی می کنیم.

معرفی بهترین راکت های پدل

در اینجا ما به بررسی 5 راکت پدل که جزو بهترین ها هستند پرداخته ایم و راکت های ارزان قیمت در نظر گرفته نشده اند. این راکت ها دارای کنترل عالی، قدرت زیاد و ترکیب هر دوی این ها بوده و برند آن ها آدیداس، ، Nox، StarVie و Head می باشد.

راکت تنها یکی از چند وسایل مورد نیاز ورزش پدل است. در این مطلب به شرح دیگر وسایل ضروری این ورزش پرداخته ایم که خواندن آن خالی از لطف نیست.
راکت مناسب پدل

بهترین راکت های پدل

انتخاب هر کدام از این 5 راکت به شما کمک خواهد کرد که پیشرفت بیشتری در بازی خود داشته باشید اما این که کدام یک مناسب شما است بسته به سلیقه ضخصی و نحوه بازی دارد.

Adidas AdiPower Control 1.9

قیمت این راکت در حدود 340 یورو بوده و الکس روئیز بازیکن اسپانیایی تور جهانی ورزش پدل از آن به عنوان راکت اصلی خود استفاده می کند.

5 راکت برتر پدل

از خصوصیات این راکت می توان به داشتن شکلی دایره ای که تعادل متوسط و محدوده بهینه زیادی در مرکز آن قرار دارد، اشاره کرد. همچنین سطح راکت از بافتی خشن است که برای زدن ضربه های چرخشی و کات بالا به بازیکن کمک می کند. کارکرد اصلی این راکت کنترل چه در بازی دفاعی و چه در زمان حمله بوده و برای زدن ضربه های اسمش قدرت فوق العاده ای دارد.

بررسی تفاوت ها و مقایسه تنیس و پدل را در پلیرپرو بخوانید !

راکت پدل 2 Bullpadel Vertex

قیمت حدودی این راکت 260 یورو بوده و بازیکن شماره یک جهان در ورزش پدل، ماکسی سانچز از آن استفاده می کند.

بهترین راکت های پدل

شکل راکت مانند الماس است که دارای تعادل بالا و محدوده بهینه زیادی می باشد و این محدوده کمی بالاتر از مرکز راکت قرار دارد. سطح راکت نیز شبیه به سمباده بوده تا بازیکن بتواند از اسپین و کات بر روی توپ ها استفاده کند.

این راکت بسیار مناسب برای بازی های هجومی است که در آن بازیکن از ضربه های والی و اسمش پر قدرت استفاده می کند. گریپ دسته آن از مدل Hesacore شبیه به کندوی عسل و دارای برجستگی هایی است تا انگشتان به راکت چسبیده و کنترل روی آن بیشتر شود.

از دیگر خصوصیات این راکت امکان تنظیم وزن بوده تا راکتی مناسب برای افراد متوسط رو به حرفه ای که به دنبال کنترل و سرعت بالا در بازی هستند، باشد.

Nox ML10 Luxury L.5 Titanium

قیمت حدودی آن 290 یورو است که بازیکن برجسته ورزش پدل میگل لمپرتی در تولید آن نقش داشته است.

بهترین راکت های ورزش پدل

این راکت نیز مانند نمونه قبلی الماسی است و تعادل بالا، داشتن محدوده بهینه در قسمت بالایی آن و بافت سطح آن برای ایجاد اسپین و چرخش توپ از دیگر ویژگی های آن است.

همچنین در بازی های تهاجمی، بندخا و اسمش ها یک گزینه عالی بوده و امکان کنترل در بازی های دفاعی به شرط استفاده درست از تکنیک ها را به بازیکن می دهد.

Head Graphene 360 ​​Alpha Pro

قیمت این راکت که توسط سانیو گوتیئرز استفاده می شود، در حدود 280 یورو می باشد.

راکت برای ورزش پدل

ظاهر آن به شکل اشک بوده و تعادل متوسط و محدوده بهینه کمی بالاتر از مرکز راکت وجود دارد. امکان کنترل در بازی های دفاعی و قدرت در ضربه های اسمش و والی را به بازیکن می دهد. قسمت درونی آن نرمتر ساخته شده تا بتواند جلوی لرزش توپ در زمان برخورد با راکت را بگیرد.

امکان حفظ تعادل بین قدرت و کنترل و راحتی در این راکت آن را بسیار محبوب برای افرادی که به دنبال کنترل، قدرت و هر دوی این ها هستند، کرده است.

راکت پدل StarVie Raptor Pro

این راکت جزو راکت های جدید بوده و توسط فرانکو اشتوپاک اسپانیایی استفاده می شود.

شکا راکت دایره ای و تعادل متوسط ​​و محدوده بهینه زیادی که در مرکز آن وجود دارد. سطح ستاره ای شکل راکت باعث شده تا توپ چرخش بیشتری داشته باشد. در بازی های تهاجمی که دقت و کنترل برای ضربه های والی و اسمش مهم است بسیار خوب عمل می کند.

به این مقاله چه امتیازی می دهید ؟
4.8/5 - (5 امتیاز)
2 دیدگاه در “بهترین راکت های پدل
 • شهریور 12, 1402 at 4:21 ب.ظ
  Permalink

  خیلی جامع و کامل بود دمتون گرم

  Reply
 • شهریور 12, 1402 at 4:21 ب.ظ
  Permalink

  من یه راکت جوما خریدم خیلی زود شکست 😐

  Reply
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *