پیست اسکی توچال یکی از در دسترس ترین پیست ها برای پایتخت نشینان است که توسط مجموعه تفریحی ورزشی توچال مدیریت می شود. این مجموعه دارای تله کابین، تله سیژ ، پیست اسکی ، مسیر کوهنوردی ، سورتمه و هتل است. توچال با توجه به برفگیر بودن و ارتفاع مناسب معمولا زودتر از سایر پیست ها افتتاح شده و تا اردیبهشت و بعضی سالها حتی در خرداد ماه نیز قابل استفاده است.

طولانی ترین فصل اسکی در توچال !

از ویژگی های منحصر به فرد این پیست اسکی، ارتفاع بالای آن نسبت به سایر کوه های ایران و منطقه است. این مسئله باعث شده تا پیست توچال معمولا به عنوان اولین مجموعه در فصل بازگشایی شده و طولانی ترین زمان فعالیت را داراست.

ساعات کاری پیست توچال معمولا از ۷ صبح الی ۱۵ می باشد که با توجه به شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

تله کابین توچال، سفری از بهار به زمستان و بالعکس

این تله کابین در فصل بهار به شما این امکان را می دهد در مدت زمان کمتر از ۳۰ دقیقه فصل بهار و زمستان را در یک شهر مشاهده کنید !

زمانی که در فصل بهار هوای بهاری با دمای حدود ۱۵ تا ۲۰ درجه را تجربه می کنید، فقط کافیست با تله کابین به پیست اسکی توچال یا ایستگاه ۷ بروید ، تا شاهد بارش برف و دمای زیر صفر باشید!

تله کابین توچال با طول ۷۵۰۰ متر یکی از طولانی ترین خطوط تله کابین در چهان به شمار می رود.

هتل توچال

هتل توچال به عنوان مرتفع ترین هتل کوهستانی در دنیا نیز یکی از جذابیت های این پیست می باشد. در صورتی که اقامت هتل را داشته باشید می توایند از پیست اسکی توچال در شب ( ساعات ۱۹ الی ۲۲ )‌ نیز استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو هتل به وب سایت آن مراجعه فرمایید.

Tochal International Ski resort


به این مجموعه چه امتیازی می دهید ؟

نظرات و امتیازات ما کمک میکنه دوستامون انتخاب بهتری داشته باشند و باشگاه ها هم خودشون رو ارتقا بدن 😉

4.7/5 - (4 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *